Waarom Coöperatie Vonkers

De kracht van het collectief

Wij zijn Coöperatie Vonkers. Geen doorsnee consultancy bureau. Vonkers denken in mogelijkheden, kijken wat wél kan. En omdat ieder van ons ondernemer is, zetten we daarbij nét dat stapje extra.

We werken vanuit een directe relatie met onze klanten en grote betrokkenheid bij de opdrachten die we doen. Maar we weten óók dat je samen meer impact maakt dan alleen. Door onze krachten te bundelen, bieden we onze klanten de zekerheid, schaalbaarheid en professionaliteit die je van een adviesbureau mag verwachten.

Zo krijg je als klant de betrokkenheid van een ondernemer, de denkkracht van een collectief en de professionaliteit van een adviesbureau. Zonder de overhead die daar vaak bij hoort.

No-nonsense: gewoon wie wij zijn.

Missie

Echt doen, samen plezier

Wij zijn ervan overtuigd dat we van elke organisatie een succes kunnen maken door medewerkers in hun kracht te zetten. Want gelukkige medewerkers maken écht het verschil. Onze aanpak is gericht op het begeleiden van organisaties en teams om hun werk zó in te richten, dat werk en plezier samen het zakelijk succes versterken.

“Echt doen, samen plezier” is daarom ons motto.

Wij geloven in een echt verhaal, doen als de beste manier om te leren & verbeteren, vinden samen vele malen leuker dan alleen. Wij staan wij voor professionaliteit én plezier: de energie voor groei.

Onze ambitie

Samen de vonk aanwakkeren

We streven ernaar om de vonk in jouw team of organisatie aan te wakkeren. Om het vuur vervolgens gaande te houden is ruimte voor groei, energie, creativiteit en plezier nodig.  

Maar een heldere structuur, kaders en richting, duidelijke processen, rollen en verantwoordelijkheden zijn in een organisatie minstens zo belangrijk.

Hier helpen wij je bij. Op onze eigen manier, met onze gezamenlijke deskundigheid en competenties. Dát is Coöperatie Vonkers.

1 + 1 = 3

Wat betekent dit voor onze klanten?

Veranderopgaven zijn zelden alleen een vraagstuk van strategie, processen of gedrag. Daarom combineren we binnen Vonkers verschillende expertises rond één gezamenlijke opgave.

Zo combineren we volop onze krachten, methodes en knowhow om het beste resultaat te boeken. 

In onze samenwerking houden we elkaar scherp en dit zorgt voor de gewenste energie en inspiratie. Zoals schrijfster Helen Keller het ooit zo mooi zei: “alleen kunnen we zo weinig; samen kunnen we zoveel”.

Hoger doel

Maatschappelijk betrokken

Als Vonkers hechten we veel waarde aan een duurzamere wereld. Dat doen we in ons werk door organisaties (en zo de wereld) een beetje mooier te maken. Maar ook compenseren we onze CO2-uitstoot en besteden jaarlijks een percentage van onze winst aan een doel dat bijdraagt aan de klimaatdoelstellingen en het tegengaan van opwarming van de aarde.

Zo hebben we in de afgelopen jaren meerdere organisaties gesponsord. Heb jij een plan om de wereld een beetje mooier en beter te maken? Neem vooral contact met ons op om te kijken hoe we kunnen helpen.

Op zoek naar verbinding en collegialiteit?

Wij komen graag in contact met nieuwe ‘Vonkers’ die opzoek zijn naar meer verbinding en collegialiteit.

Scroll naar boven